fbpx

Łowicz – latino solo

Kurs tańca Latino od dawna jest Państwa marzeniem? Najwyższa pora wykonać pierwszy krok ku jego urzeczywistnieniu i zapisać się na nasze zajęcia Latino w Łowiczu, a my sprawimy, że nauka kroków tanecznych Państwa uzależni! Przede wszystkim zaś wprawi w dobry nastrój oraz dostarczy potrzebnej i zdrowej dawki ruchu!

Latino w Łowiczu – czuj się w tańcu i w życiu wspaniale ze sobą!

Jako doświadczone grono instruktorów tańca doskonale zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu osób barierą, która – mimo szczerej chęci podjęcia nauki tańca – jest dla nich trudna do pokonania, to brak partnera lub partnerki, którzy będą im towarzyszyć w tanecznych zmaganiach. Większość oferowanych przez szkoły tańca kursów potocznie kojarzy się z tańczeniem w parze, co powoduje u potencjalnych kursantów spadek pewności siebie i odkładanie decyzji o zapisaniu się na zajęcia na bliżej nieokreśloną przyszłość. Dlaczego jednak pozbawiać się ogromnej przyjemności, jaka płynie z oszałamiającego uczucia, jakim jest poruszanie się do gorących, latynoamerykańskich rytmów? 

Nasza szkoła ma idealną propozycję dla wszystkich tanecznych singli. Oferujemy kurs Latino organizowany w Łowiczu, który jest specjalnie dedykowany początkującym solistom. W jego trakcie popracuje się jednocześnie nad aktywizacją ud oraz łydek i poprawi swoją kondycję. To zatem sposób na smukłe nogi i zrzucenie zbędnych kilogramów w połączeniu z dietą, a wszystko poprzez świetną zabawę!

Serdecznie zapraszamy do nas zarówno Panie, jak i Panów! Przekonajcie się Państwo, że w nauce Latino w Łowiczu niepotrzebna jest druga połówka, aby dać się ponieść przyjemnym ruchom w takt muzyki rodem z fascynującej Południowej Ameryki. Przewodnikami po tanecznych światach będą nasi doświadczeni i zarażający energią instruktorzy biegli w cha-cha, sambie, jive, salsie oraz rumbie.

Zajęcia taneczne głównie z myślą o paniach, które chcą w przyjemny sposób uczyć się tańca bez konieczności posiadania partnera. Panowie również są mile widziani. W ciekawy sposób przybliżymy Państwu takie tańce jak cha-cha, samba, jive, salsa, rumba i inne.

Zajęcia prowadzone są od podstaw, dlatego nie trzeba mieć żadnych umiejętności tanecznych na wstępie.

Pierwszy etap nauki obejmuje 8 spotkań po 60 min.
Wtorki i czwartki o godz. 20:00

Zapraszamy do dobrej zabawy w miłej atmosferze.

Zapisy trwają do 10 października!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial