fbpx

Czerwińsk nad Wisłą - zapisy dzieci i młodzieży

Dzieci uwielbiają się ruszać. Zawsze wszędzie jest ich pełno, co wynika z nadmiaru energii, którą ciężko zużyć podczas siedzenia w domu. Lekcje WF-u w szkole dwa razy w tygodniu to zdecydowanie za mało ruchu dla przeciętnego dziecka. Na szczęście w ofercie szkoły tańca Pasjonat znajduje się rozwiązanie problemu ciągłego wiercenia się w miejscu. Zapraszamy na nasze lekcje tańca dla dzieci i młodzieży w Czerwińsku nad Wisłą!

Dlaczego warto zapisać dziecko na lekcje tańca?

Nasze lekcje tańca dla dzieci i młodzieży są dedykowane dwum grupom wiekowym – klasy 1-3 i klasy 4-6. W pierwszej z nich skupiamy się głównie na tym, aby maluchy ćwiczyły koordynację ruchową i równowagę. Lekcje tańca dla dzieci powyżej 6 roku życia polegają więc na rozwijaniu wyczucia rytmu, nauce łączenia różnych sekwencji ruchowych, a także na nabieraniu obycia z muzyką. Najmłodsi tancerze często już w tym wieku mogą wykazać swój ukryty potencjał, dlatego warto dać im szansę na wyrażenie siebie w choreografiach. Jeśli okaże się, że to jest to, zapraszamy do grupy Dance Ma Sens. Kolejną grupą jest Crazy Dance i jest ona przeznaczona dla dzieci w przedziale wiekowym 10-12 lat. Lekcje tańca dla młodzieży wprowadzają już uczniów w podstawy technik tanecznych, a także kontynuują poprzednie ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej. Zajęcia Crazy Dance to pewny start ewentualnej kariery, którą dziecko mogłoby kontynuować w przyszłości. Młodzi adepci sztuki tanecznej poznają różne techniki taneczne oraz przygotowują się do prezentacji podczas występów grupowych i indywidualnych.

Lekcje tańca dla dzieci w szkole tańca odbywają się dwa razy w tygodniu. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim Wasze pociechy odkryją w sobie prawdziwego Pasjonata! Aby zapisać dziecko na lekcje tańca dla młodzieży, wystarczy wypełnić poniższy formularz i opłacić zajęcia. Widzimy się na pierwszej lekcji! 

Wzór umowy do pobrania

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial