fbpx

Łowicz - zapisy dzieci i młodzieży

Dzieci uwielbiają się ruszać. Zawsze wszędzie jest ich pełno, co wynika z nadmiaru energii, którą ciężko zużyć podczas siedzenia w domu. Lekcje WF-u w szkole dwa razy w tygodniu to zdecydowanie za mało ruchu dla przeciętnego dziecka. Na szczęście w ofercie szkoły tańca Pasjonat znajduje się rozwiązanie problemu ciągłego wiercenia się w miejscu. Zapraszamy na nasze lekcje tańca dla dzieci i młodzieży w Łowiczu!

Wzór umowy do pobrania

Dlaczego warto zapisać dziecko na lekcje tańca?

Nasze lekcje tańca dla dzieci i młodzieży są dedykowane dwóm grupom wiekowym – 4-5 lat i 6-9 lat. W pierwszej z nich skupiamy się głównie na tym, aby maluchy ćwiczyły koordynację ruchową i równowagę. Lekcje tańca dla dzieci poniżej 6 roku życia polegają więc na rozwijaniu wyczucia rytmu, nauce łączenia różnych sekwencji ruchowych, a także na nabieraniu obycia z muzyką. Najmłodsi tancerze często już w tym wieku mogą wykazać swój ukryty potencjał, dlatego warto dać im szansę na wyrażenie siebie w choreografiach. Jeśli okaże się, że to jest to, zapraszamy do grupy Tańce Połamańce. Jest ona przeznaczona dla dzieci w przedziale wiekowym 6-9 lat. Lekcje tańca dla młodzieży wprowadzają już uczniów w podstawy technik tanecznych, a także kontynuują poprzednie ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej. Zajęcia Tańce Połamańce to pewny start ewentualnej kariery, którą dziecko mogłoby kontynuować w przyszłości.

Lekcje tańca dla dzieci w łowickiej szkole tańca odbywają się dwa razy w tygodniu. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim Wasze pociechy odkryją w sobie prawdziwego Pasjonata! Aby zapisać dziecko na lekcje tańca dla młodzieży, wystarczy wypełnić poniższy formularz i opłacić zajęcia. Widzimy się na pierwszej lekcji! 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial