fbpx

Kursy tańca dla Skierniewic

Taniec to prawdziwa magia. Za pomocą odpowiedniej choreografii możemy wyrazić siebie, wyrzucić negatywne emocje lub opowiedzieć przepiękną historię. Wiele osób marzy o tym, aby spróbować swoich sił na parkiecie i zaczyna poszukiwać odpowiedniego instruktora. Tańca jednak warto uczyć się od najlepszych, aby mieć pewność, że już od podstaw prawidłowo stawiamy kroki. Zapraszamy więc do szkoły tańca Pasjonat wszystkich mieszkańców Skierniewic, którzy mają muzykę we krwi!

Ucz się tańca od mistrzów!

W szkole Pasjonat chcemy zaszczepiać miłość do tańca zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani tancerze, którzy mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami. Instruktorzy zatrudnieni w szkole tańca Pasjonat brali udział w wielu mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej. Teraz na co dzień dzielą się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami z naszymi kursantami, zarażając ich przy tym podziwem do piękna ukrytego w każdym kroku jive’a, cha-chy lub salsy.

Oferujemy kursy tańca zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Programy wszystkich zajęć zostały ułożone z myślą o osobach początkujących — wyjaśniamy podstawy i wdrażamy ćwiczenia polepszające kondycję. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby zapisać się na nasze kursy tańca. Wszyscy mieszkańcy Skierniewic uwielbiający muzykę i mający wyczucie rytmu są u nas mile widziani!

Szeroka oferta kursów tańca dla Skierniewic

Dużą popularnością w naszej szkole tańca cieszy się kurs latino solo. Zajęcia te nie wymagają posiadania partnera, co pozwala na naukę również singielkom i singlom. Taniec latino solo to świetna propozycja dla osób, które chcą wymodelować swoją sylwetkę bez konieczności odwiedzania siłowni. Zajęcia łączą w sobie zarówno naukę kroków i figur, jak i ćwiczenia usprawniające kondycję. Pary natomiast zapraszamy na kurs tańca towarzyskiego. Zajęcia w naszej szkole są krótkie, lecz bardzo intensywne. Gwarantujemy więc, że w przeciągu kilku tygodni do perfekcji opanujecie podstawy tańców towarzyskich i użytkowych, popularnych na weselach i innych imprezach okolicznościowych. Najmłodszych tancerzy zapraszamy natomiast na zajęcia dedykowane dwóm grupom wiekowym – 4-6 lat i 6-9 lat. Nasz kurs tańca dla dzieci rozwija nie tylko poczucie rytmu i motorykę, ale również wyobraźnię.

W szkole Pasjonat oferujemy również kurs pierwszego tańca dla wszystkich młodych par z Skierniewic. Wizja zatańczenia przed dziesiątkami bliskich i znajomych często odbiera całą radość ze zbliżającego się wesela. Z pomocą przychodzi nasz błyskawiczny kurs! Nauka pierwszego tańca z instruktorami ze szkoły Pasjonat jest prosta i przyjemna, a co najważniejsze — szybka. Kto wie, może kurs weselnego walca zaszczepi w nowożeńcach nową pasję? Wiele młodych par wraca do szkoły tańca Pasjonat na kolejne kursy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial