fbpx

Disco samba/Discofox – użytkowy

Disco samba/Discofox – użytkowy

Na imprezach podpierasz ściany? Nie potrafisz zatańczyć w parze? Obawiasz się tańca solo? Jeśli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Disco samba to taniec, który nieprzerwanie króluje na balach i imprezach w naszym kraju. Tańczony jest od siebie – do siebie. Ma ona niemal nieograniczoną liczbę figur, dzięki czemu świetnie się sprawdza w dyskotekach, klubach i podczas tanecznych uroczystości. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się swobodnego poruszania w parze, a także dla tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę oraz poznać nowe, ciekawe i efektowne figury.
Zapisz się już dziś!

Kurs tańca towarzyskiego (I i II stopnia)

Kurs tańca towarzyskiego (I i II stopnia)

Na kursie realizowany jest światowy program taneczny czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej. Nauką objęte są tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, jive, rumba.
Zapisz się już dziś!

Kurs latino w parach (I i II stopnia)

Kurs latino w parach (I i II stopnia)

Nauka różnych tańców latynoamerykańskich, takich jak: salsa, cha – cha, rumba i inne. Wspaniała muzyka i zmienne tempo utworów gwarantują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Zapisz się już dziś!

Lekcje indywidualne

Lekcje indywidualne

Indywidualny tryb nauczania umożliwia szybsze opanowanie kroków tanecznych, koncentrację tylko i wyłącznie na stylu/stylach wybranych przez Was. Lekcje indywidualne są specjalnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Zajęcia indywidualne umożliwiają również ułożenie choreografii do wybranej przez Was muzyki. Układamy specjalną choreografię, przeznaczoną tylko dla Was, na szczególne okazje takie jak wesele czy inne imprezy okolicznościowe.
Zapisz się już dziś!

Zapisz się już dzisiaj!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial