fbpx

Sochaczew zapisy - dzieci i młodzież - Pasjonat Taniec

Zapraszamy na zajęcia ruchowo taneczne dla dzieci, organizowane przez Szkołę Tańca “PASJONAT” w Sochaczewie! Dla naszych pociech taniec jest często po prostu wspaniałą zabawą w rytm pobudzającej do działania lub wyciszającej w sprzyjającym ku temu czasie muzyki. Nasi doświadczeni instruktorzy wiedzą jednak doskonale, że nasze kursy dla najmłodszych to cenny czas stymulowania ich rozwoju, zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego.
Zadbajmy wspólnie o ich dobro podczas zajęć ruchowo tanecznych dla dzieci w Sochaczewie!

Wzór umowy do pobrania

Zajęcia taneczne dla dzieci w Sochaczewie - nauka przez zabawę

W trakcie zajęć ruchowo tanecznych dla dzieci odbywających się w Sochaczewie nasi mili najmłodsi kursanci pod okiem specjalistycznej kadry Szkoły Tańca “PASJONAT” uczą się podstawowych kroków tanecznych. Dzięki łączeniu zabawy z nauką budujemy u dziecka poczucie rytmu i doskonalimy motorykę jego ciała, a zarazem estetykę ruchów.

Poznawanie różnych stylów tanecznych to świetna rozrywka oraz sposób na ciekawą aktywność ruchową. Jednocześnie w toku zajęć ruchowo tanecznych dla dzieci zwiększa się pewność siebie i dokonuje zdobywanie umiejętności funkcjonowania w grupie. Taniec wspomaga dziecko w przełamywaniu barier, zarówno w zakresie panowania nad ruchem i wewnętrzną energią – a zatem poznawania siebie, jak i pokonywania nieśmiałości oraz lęków w kontaktach z rówieśnikami.

W razie jakichkolwiek pytań o nasze zajęcia ruchowo taneczne dla dzieci gorąco zapraszamy do kontaktu. W trosce o Państwa wygodę proponujemy też formularz online, umożliwiający proste i szybkie zgłoszenie dziecka na wybrany kurs.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial