fbpx

Nasza misja

Od lat oddajemy się rozbudzaniu płomienia pasji tanecznej wśród różnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży i dorosłych.
Nasza podróż to nieustanne odkrywanie magicznego świata tańca, a teraz chcielibyśmy podzielić się z Tobą tą fascynacją.

W naszym tanecznym królestwie nieustannie tli się energia, którą przekuwamy w wyjątkowe obozy taneczne, pełne intensywnych treningów i chwil niezapomnianej zabawy. Ale to jeszcze nie wszystko! Nasze turnieje i pokazy tańca to prawdziwe spektakle, które nie tylko inspirują, ale i zapierają dech w piersiach.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Nasze doświadczenie w prowadzeniu kursów tanecznych dla dorosłych to jak skarb, którym chcemy się z Tobą podzielić.
Przygotowanie par do pierwszego tańca to dla nas wyjątkowa przyjemność, a dla Ciebie – pewność, że ten magiczny moment będzie niezapomniany.

Nie czekaj!
Przyjdź do naszego tanecznego świata i zanurz się w rytmie, ruchu i niekończącej się radości.
Wspólnie stworzymy historię pełną tańca, emocji i osiągnięć.

Z pasji do tańca

Szkoła Tańca „PASJONAT” powstała w czerwcu 2005 roku. Założycielem jest Rafał Karbowiak, który od wielu lat jest tancerzem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Jako reprezentant Polski brał udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego na całym świecie. Jest także sędzią Federacji Tańca Sportowego (FTS) oraz Polskiego Związku Sportu Tanecznego (PZST). Współtwórca i  jeden z założycieli Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego (MZTS), aktywnie rozwijający i wspierający ruch taneczny w Polsce.

„Od najmłodszych lat taniec był moją pasją. Przygodę z tą właśnie dyscypliną rozpocząłem w wieku 9 lat. Na początku było ciężko. Przez pół roku uczyłem się tańca w grupie początkującej u Państwa Moniki i Waldemara Sakowskich. Nie miałem partnerki i ogólnie byłem zniechęcony. Nagle stała się rzecz nie oczekiwana, która zdecydowała o całym moim późniejszym życiu. Oto dostałem propozycję (promocję) przejścia do grupy zaawansowanej oraz stałą partnerkę. Od tego momentu rozpoczęła się na dobre moja przygoda z tańcem. 

Pierwsze Mistrzostwo Polski zdobyłem mając niespełna 11 lat (Mistrzostwo Polski Młodzików). Potem moja kariera zaczęła się rozwijać. Wywalczyłem między innymi Mistrzostwo Polski w Juniorach Młodszych oraz w Juniorach Starszych. Dzięki tym osiągnięciom mogłem reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej biorąc udział w Mistrzostwach Świata i Europy, a także na innych dużych imprezach zagranicznych.”

W 2005 roku postanowiłem wreszcie spróbować swoich sił jako trener tańca, a moim celem jest popularyzacja Tańca Towarzyskiego, jak również i innych form tanecznych. Chcę zaszczepiać w młodych ludziach pasję, która pochłonęła całe moje dotychczasowe życie.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial