Szkoła Tańca „PASJONAT” powstała w czerwcu 2005 roku. Założycielem jest Rafał Karbowiak, który od wielu lat jest tancerzem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”.


Jako reprezentant Polski brał udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego na całym świecie. Jest także sędzią Federacji Tańca Sportowego (FTS).

„Od najmłodszych lat taniec był moją pasją. Przygodę z tą właśnie dyscypliną rozpocząłem w wieku 9 lat. Na początku było ciężko. Przez pół roku uczyłem się tańca w grupie początkującej u Państwa Moniki i Waldemara Sakowskich. Nie miałem partnerki i ogólnie byłem zniechęcony. Nagle stała się rzecz nie oczekiwana, która zdecydowała o całym moim późniejszym życiu. Oto dostałem propozycję (promocję) przejścia do grupy zaawansowanej oraz stałą partnerkę. Od tego momentu rozpoczęła się na dobre moja przygoda z tańcem. Pierwsze Mistrzostwo Polski zdobyłem mając niespełna 11 lat (Mistrzostwo Polski Młodzików). Potem moja kariera zaczęła się rozwijać. Udało mi się wywalczyć Mistrzostwo Polski w Juniorach Młodszych oraz w Juniorach Starszych. Dzięki tym osiągnięciom mogłem reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej biorąc udział w Mistrzostwach Świata
i Europy, a także na innych dużych imprezach zagranicznych.”

W 2005 roku postanowiłem wreszcie spróbować swoich sił jako instruktor tańca, a moim celem jest popularyzacja Tańca Towarzyskiego, jak również
i innych form tanecznych. Chcę zaszczepiać w młodych ludziach pasję, która pochłonęła całe moje dotychczasowe życie.

Od lat rozwijamy pasję taneczną wśród dzieci młodzieży i dorosłych. Prowadzimy obozy taneczne, organizujemy turnieje i pokazy tańca. Mamy również bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów tańca dla dorosłych oraz przygotowaniu par do pierwszego tańca.

EN5C0287-1
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial