fbpx

Latino solo

Kurs nauki tańca to marzenie wielu kobiet. Jest to świetny sposób nie tylko na poprawę kondycji, ale również odzyskanie dawnej pewności siebie. Wiadomo jednak powszechnie, że do tanga trzeba dwojga – dlatego singielki często rezygnują z planów. Na szczęście w szkole Pasjonat nie potrzebujesz drugiej połówki! Zapraszamy na nasze zajęcia z tańca latino solo, odbywające się w Sochaczewie.

Odzyskaj pewność siebie na zajęciach latino solo w Sochaczewie

Latino solo to nic innego, jak ćwiczenia wykorzystujące figury taneczne z tańców latynoamerykańskich. Nie potrzeba do nich partnera – wystarczy jedynie instruktor, który wtajemniczy nas we wszystkie kroki. Latino solo aktywizuje przede wszystkim uda i łydki. Regularne ćwiczenia połączone z dietą mogą również pomóc w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów.  

Kurs latino solo to propozycja dla pań, które chciałby popracować nad swoją sylwetką bez konieczności chodzenia na siłownię i wykonywania skomplikowanych ćwiczeń. Taniec poprawia w końcu nie tylko metabolizm i kondycję, ale też samopoczucie! Zajęcia z latino solo w sochaczewskiej szkole Pasjonat są dedykowane osobom początkującym. Nie musisz mieć jakiegokolwiek doświadczenia w tańcach towarzyskich – wszystko wyjaśnimy od absolutnych podstaw. Jedyne, czego od ciebie wymagamy, to determinacji i pozytywnego nastawienia. Podczas zajęć latino solo uczymy się m.in. jive’a, samby, rumby, cha-chy i salsy. Zajęcia trwają ok. 60 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu. Zajęcia z latino solo są świetną podstawą do późniejszej nauki tańców towarzyskich oraz użytkowych.

Oczywiście, na zajęcia latino solo w Sochaczewie zapraszamy nie tylko kobiety. Panowie również są mile widziani! Zapraszamy do zapisów wszystkie osoby, które chcą się poruszać w rytm latynoskiej muzyki, a przy okazji wymodelować sylwetkę.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial