fbpx
thumimage

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Gminy Żoliborz

W niedzielę 12 listopada po raz kolejny odbędą się Mistrzostwa MZTS.

Poniżej przedstawiamy partnerów naszych zawodów.

Marka Akces to rodzinna firma z tradycjami specjalizująca się w produkcji obuwia. Wykonujemy obuwie taneczne, wizytowe, oficerskie, do jazdy konnej oraz teatralne. Każdy but tworzony jest z wielką pasją – począwszy od wyboru najlepszych materiałów przez kontrolę poszczególnych etapów produkcji aż do przygotowania gotowego produktu dla klienta. Współpracując z wybitnymi jednostkami, nieustannie rozwijamy nasze wyroby.


Warszawska pracownia krawiecka, w której uszyjesz lub zamówisz swoje kreacje turniejowe oraz stroje treningowe. Dostępne są rownież materiały, akcesoria taneczne oraz obuwie.

Stoisko będzie czynne podczas naszych zawodów. Zachęcamy do kontaktu.


Pracownia krawiecka oraz sklep taneczny Shedance, to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym możecie uszyć swoje stroje taneczne i nie tylko.

Stoisko będzie czynne podczas naszych zawodów. Zachęcamy do kontaktu.


Foto Ska, to znana i lubiana firma zajmującą się fotografią taneczną. Podczas zawodów dostępne będzie stoisko tej firmy, przy którym będziecie mogli obejrzeć i zamówić zdjęcia. Co ważne, będziecie mogli od razu pochwalić się nimi przed swoimi znajomymi, ponieważ już na turnieju możecie otrzymać wydrukowane fotografie.


Pracownia fryzur tanecznych i makijażu, zaprasza do skorzystania z usług. Zadzwoń i umów się na wykonanie profesjonalnej fryzury i makijażu, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Pamiętaj aby skorzystać z usługi, trzeba się wcześniej zapisać. Nie zwlekaj, dzwoń tel. 601780244 – Katarzyna.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial