fbpx

Taniec dla dzieci i młodzieży

Taneczne pobrykanki 4-5 lat

Taneczne pobrykanki 4-5 lat

To specjalnie przygotowane spotkania wprowadzające w świat beztroskiej zabawy. Program zajęć jest idealnie dostosowany do naszych najmłodszych uczestników (wiek 4-5 lata). Pod okiem instruktora dzieci bawiąc się zdobywają nowe umiejętności i doświadczenia. Profesjonalnie prowadzona nauka stymuluje rozwój emocjonalny, rozwija spostrzegawczość, wspomaga koncentrację, pobudza wyobraźnię i rozwija wrażliwość muzyczną. Dodatkowo dzięki takim zajęciom dzieci zapoznają się z nowymi kolegami i koleżankami i uczą się współdziałania i integracji w grupie. Zajęcia prowadzone w naszej szkole są rewelacyjnym przygotowaniem do dalszej nauki tańca. Takie spotkania niosą ze sobą mnóstwo atutów, które mają swoje odzwierciedlenie w dalszym rozwoju i odnajdywaniu własnej pasji.
Zapisz swoje dziecko

Taneczny mix 6-8 lat z elementami tańca towarzyskiego

Pobrykanki 6-8 lat z elementami tańca towarzyskiego

Nauka tańca dla dzieci w tej grupie wiekowej polega na zaznajomieniu dziecka z muzyką i ruchem. W formie zabawy przy muzyce pokazywane są proste elementy tańca. Taka forma nauki tańca ma na celu przygotowanie dziecka pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i choreografii, rozwija koordynację ruchową, wyrabia wrażliwość na muzykę, uczy rozpoznawać melodie i rytmy. Z czasem pokazywane są trudniejsze kroki do konkretnych już tańców, głównie towarzyskich. To genialny sposób, by rozpocząć przygodę z tańcem i ,,zaszczepić’’ w maluchach nową pasję.
Zapisz swoje dziecko

Taniec towarzyski 9-12 lat

Taniec towarzyski 9-12 lat

Zajęcia poprawiają umiejętności ruchowe, pamięć ruchową i są jednocześnie wspaniałą zabawą. Pokonują nieśmiałość i sprawiają dużą radość. To taniec dla każdego dziecka, które pragnie rozwijać się tanecznie i związać swoją przyszłość z turniejami tanecznymi. Taniec towarzyski najlepiej trenować od najmłodszych lat. Dzieci uczą się nie tylko podstawowych kroków danych tańców (walc angielski, wiedeński, tango, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive) ale również dobrze rozumianej rywalizacji. Nie wszystkie muszą związać się turniejowo z tym tańcem. Można kształtować tylko wyczucie rytmu, muzykalność i ogólną sprawność fizyczną. Taniec towarzyski to także przygotowanie techniczne, dlatego w przyszłości dziecko łatwiej może poradzić sobie z innymi technikami tanecznymi.
Zapisz swoje dziecko

Taniec towarzyski 13-18 lat

Taniec towarzyski 13-18 lat

Taniec towarzyski to niezwykłe bogactwo stylów, rytmów i nastrojów. To aż 10 tańców (walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, foxtrot, samba, cha-cha, rumba, pasodoble i jive), z których każdy ma inny charakter i oddaje inne emocje. To między innymi dlatego jest tak lubiany przez tancerzy i każdy, kto choć raz zakosztuje nauki, pozostaje z nim na zawsze. Taniec towarzyski to także turnieje tańca czyli niezwykłe widowiska w pięknych i barwnych strojach. Jak do tego dodamy zróżnicowaną rytmicznie muzykę to otrzymamy prawdziwe przedstawienie taneczne.
Zapisz swoje dziecko

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj!

Spraw, aby Twoje dziecko zdobyło niepowtarzalne umiejętności taneczne oraz wspaniałe wspomnienia na całe życie
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial