fbpx

DANCE MA SENS - 4-5 lat - pierwszy krok

DANCE MA SENS - 4-5 lat - pierwszy krok

Zapraszamy do wspaniałej podróży w świat tańca dla dzieci w naszej wyjątkowej grupie wiekowej! Tutaj nauka staje się radością, a muzyka oraz ruch stają się najlepszymi przyjaciółmi każdego maluszka. Przez pełną zabawy i radości lekcję, dzieci będą miały okazję odkryć magiczną harmonię między dźwiękami a ruchem. Poprzez proste i kreatywne elementy tańca, wprowadzamy naszych małych uczestników w niezwykły świat wyrażania emocji poprzez ruch ciała.
Zapisz swoje dziecko

Crazy Dance - 6-9 lat z elementami tańca towarzyskiego

Crazy Dance - 6-9 lat z elementami tańca towarzyskiego

Nie przegap okazji, by dać swojemu dziecku wyjątkową szansę na rozwinięcie umiejętności tanecznych oraz nauczenie się współpracy i wyrażania siebie w niepowtarzalny sposób. Wspierając wrażliwość na muzykę, kształtujemy małych melomanów, którzy potrafią słuchać i odczuwać dźwięki w sposób głęboki i osobisty. Melodie i rytmy stają się naszym przewodnikiem do fascynującego świata tańca, a dzieci uczą się je rozpoznawać i interpretować. Dołącz do naszej grupy i razem otwórzmy drzwi do niezapomnianej przygody tanecznej dla Twojego dziecka!
Zapisz swoje dziecko

DANCE STARS - taniec towarzyski 10-16 lat

DANCE STARS - taniec towarzyski 10-16 lat

Rozpocznij niezwykłą przygodę taneczną, która ożywi Twoje ruchy i przyniesie ogromną frajdę! Nasze zajęcia to nie tylko trening, a towarzysząca nam muzyka to potężne źródło energii i radości. Nasze zajęcia to nie tylko nauka podstawowych kroków w takich tańcach jak walc angielski, wiedeński, tango, quickstep, samba, cha-cha, rumba czy jive. To także świetna okazja, aby poznać prawdziwą rywalizację i uczciwą walkę na parkiecie. Niezależnie od tego, czy Twoje marzenia skupiają się na turniejach, czy też chcesz rozwijać wyczucie rytmu, muzykalność oraz ogólną sprawność fizyczną – nasza grupa jest miejscem dla Ciebie.
Zapisz swoje dziecko

Sportowy Taniec Towarzyski - UKTS PASJONAT

Sportowy Taniec Towarzyski - UKTS PASJONAT

Taniec towarzyski to niezwykłe bogactwo stylów, rytmów i nastrojów. To aż 10 tańców (walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, foxtrot, samba, cha-cha, rumba, pasodoble i jive), z których każdy ma inny charakter i oddaje inne emocje. To między innymi dlatego jest tak lubiany przez tancerzy i każdy, kto choć raz zakosztuje nauki, pozostaje z nim na zawsze. Taniec towarzyski to także turnieje tańca czyli niezwykłe widowiska w pięknych i barwnych strojach. Jak do tego dodamy zróżnicowaną rytmicznie muzykę to otrzymamy prawdziwe przedstawienie taneczne.
napisz do nas

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj!

Spraw, aby Twoje dziecko zdobyło niepowtarzalne umiejętności taneczne oraz wspaniałe wspomnienia na całe życie
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial