Lekcje indywidualne

Zajęcia indywidualne przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą odbyć zajęcia samodzielnie lub w parze, pod okiem instruktora, bez udziału grupy lub też dla osób, które chcą w szczególności skupić się na opanowaniu danych kroków czy choreografii. Taką formę nauczania polecamy także osobom nieśmiałym, które nie mają odwagi przyjść na kurs tańca.

Jakie możliwości dają lekcje indywidualne?

Indywidualny tryb nauczania umożliwia szybsze opanowanie kroków tanecznych, koncentrację tylko i wyłącznie na stylu/stylach wybranych przez Was. Lekcje indywidualne są specjalnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Zajęcia indywidualne umożliwiają również ułożenie choreografii do wybranej przez Was muzyki. Układamy specjalną choreografię, przeznaczoną tylko dla Was, na szczególne okazje takie jak wesele czy inne imprezy okolicznościowe.

Proponujemy lekcje indywidualne:

– Lekcje Tańca Towarzyskiego

– Lekcje Tańca Użytkowego

– Do wybranego przez Was utworu muzycznego

Wybór terminów zajęć:

Dla większości naszych klientów uczęszczanie na kursy w stałych porach i określonych dniach powodowałoby konieczność opuszczania zajęć a tym samym brak ciągłości nauki dlatego:

– Zajęcia odbywają się zarówno w tygodniu jak i w weekendy (soboty przed południem).

– Godziny i dni zajęć ustalamy indywidualnie, po telefonicznym kontakcie ze szkołą lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie:

Udostępnij