Disco samba/Discofox – użytkowy

Na imprezach podpierasz ściany? Nie potrafisz zatańczyć w parze? Obawiasz się tańca solo? Jeśli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Disco samba to taniec, który nieprzerwanie króluje na balach i imprezach w naszym kraju. Tańczony jest od siebie – do siebie. Ma ona niemal nieograniczoną liczbę figur, dzięki czemu świetnie się sprawdza w dyskotekach, klubach i podczas tanecznych uroczystości. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się swobodnego poruszania w parze, a także dla tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę oraz poznać nowe, ciekawe i efektowne figury.

Kurs tańca towarzyskiego (I i II stopnia)

Na kursie realizowany jest światowy program taneczny czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej. Nauką objęte są tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, jive, rumba.

Kurs latino w parach (I i II stopnia)

Nauka różnych tańców latynoamerykańskich, takich jak: salsa, cha – cha, rumba i inne. Wspaniała muzyka i zmienne tempo utworów gwarantują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Lekcje indywidualne

Indywidualny tryb nauczania umożliwia szybsze opanowanie kroków tanecznych, koncentrację tylko i wyłącznie na stylu/stylach wybranych przez Was. Lekcje indywidualne są specjalnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.
Zajęcia indywidualne umożliwiają również ułożenie choreografii do wybranej przez Was muzyki. Układamy specjalną choreografię, przeznaczoną tylko dla Was, na szczególne okazje takie jak wesele czy inne imprezy okolicznościowe.

Pierwszy taniec – praktyczne porady!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Udostępnij